Payless Car Rental

Konfidencialitātes politika

IEVADS: Klienta konfidencialitāte ir ļoti svarīga un tiek nopietni uztverta Payless Auto Nomā® („Payless“, „Mēs“ vai „Mūsu“). Mēs esam apņēmušies aizsargāt personīgo informāciju („Personīgā Informācija“), ko norādīsiet mums šajā mājaslapā („Mājaslapa“). Šajā paziņojumā ir aprakstīta mūsu konfidencialitātes politika attiecībā uz datu vākšanu, apstrādi un Jūsu personiskās informācijas izplatīšanu.

ATĻAUJA:: Apmeklējot šo mājaslapu, Jūs akceptējiet konfidencialitātes politiku, kas ir izskaidrota zemāk. Ja Jūs nepiekrītat zemāk minētajiem noteikumiem, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet lietot šo mājaslapu. Piekļūstot šai mājaslapai vai slēdzot līgumu ar mums vai mūsu franšīzes ņēmējiem un filiālēm, Jūs dodiet atļauju mums, franšīzes ņēmējiem vai filiālēm lietot, pārsūtīt un uzglabāt personīgo informāciju. Konfidencialitātes politikas noteikumi var mainīties bez brīdinājuma.

KĀDU PERSONĪGO INFORMĀCIJU MĒS UZGLABĀJAM?

Personīgo informāciju, ko Jūs norādiet. Mēs saglabājam un apstrādājam personīgo informāciju, kas tiek iegūta no dažādām tiešsaistes uzziņu formām mūsu mājaslapā. Informācijā, kas tiek saglabāta un tiek apstrādāta iekļauts:

Jūsu vārds

Jūsu e-pasta adrese

Jūsu tālruņa numurs

Pasta indekss un adrese

Dzimšanas datums

Mēs apkopojam klienta datus divos veidos:

1) Kamēr tiek veikta rezervācija Payless mājaslapā.Informācija, ko norādīsiet tiks saglabāta mūsu ierakstos franšīzēm un filiālēm, lai piedāvātu Jums auto nomai. Šī informācija netiks nodota trešajai personai vai citām Payless kompānijām.

Piesakoties Payless jaunumiem vai piedāvājumu programmām.Informācija, ko norādīsiet, tiks izmantota tikai Payless Auto Nomas piedāvājumiem (un māsu uzņēmumiem), konkursiem, jaunumiem un akcijām. Mēs nenodosim šo informāciju trešajai pusei, bez Jūsu atļaujas.

Ja pēc pieteikšanās Payless konkursam vai piedāvājumam, Jūs vairs nevēlaties saņemt jaunākos ziņojumus, Jūs variet atteikties no turpmākajiem Payless Auto Nomas sistēmas ziņojumiem.

Spiediet šeit lai apmeklētu klientu servisa sadaļu un atteiktos no šī pakalpojuma.

Otrkārt Jūs variet informēt mūs, lietojot „Opciju Nodrošinājuma” metodi, kas ir neelektroniska versija mūsu atteikšanās iespējai.

Jūs variet atsūtīt atteikšanās vēstuli, Payless, to saņemot, noņems Jūsu datus manuāli no piedāvājumu datubāzes.

Ir viens izņēmums „Opciju Nodrošinājumam” un datu krāšanas metodēm, kas minētas iepriekš.. Ja Payless ir atklājis vai ir brīdināts, ka piedāvātie pakalpojumi ir tikuši izmantoti kriminālai darbībai vai kriminālos nolūkos, Payless var nodot visu informāciju atbilstošajām varas iestādēm, lai palīdzētu tām izmeklēšanā. Payless arī var izmantot vai nodot informāciju trešajai pusei, ja ir lauzti vai pārkāpti nomas noteikumi starp klientu un Payless.

Jūs variet nenorādīt noteiktu informāciju, bet tādā gadījumā rodas iespēja, ka pilnībā nevarēsiet izmantot dažas mūsu iespējas.

Sīkfaili. Kā daudzas mājaslapas mēs izmantojam „sīkfailus”. Sīkfaili ir nelielas programmas, kas tiek nosūtītas uz Jūsu cieto disku, kas atļauj mums Jūs atpazīt un piedāvāt personalizētu pieredzi ikreiz, kad apmeklējiet mūsu mājaslapu. Ja Jūs nevēlaties pieņemt sīkfailus, Jūs variet no tiem atteikties izmantojot interneta pārlūka darbarīku joslu un izvēloties opciju „Palīdzība”. Sekojiet instrukcijām, kas ļaus uzstādīt, ka interneta pārlūks vairs nepieņem sīkfailus, vai arī katru reizi Jūs par to brīdina. Turklāt Jūs variet apmeklēt šo un citas mājaslapas anonīmi, izmantojot citu privātu kompāniju pakalpojumus.

Ja Jūs atslēdzat sīkfailus, iespējams, ka dažas mājaslapas sadaļas būs redzamas daļēji, vai arī nebūs redzamas.

Cita informācija. Katram datoram ir IP (Interneta Protokola) adrese. IP adreses, kas apmeklē šo mājaslapu tiek piefiksētas. Turklāt mēs automātiski saglabājam citu informāciju, kā e-pasta adreses, interneta pārlūka datus, operētājsistēmas datus un adreses, no kurām vai uz kurām tiek pāriets no Payless mājaslapas.

KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU PERSONĪGO INFORMĀCIJU?

Jūsu personīgās informācijas drošība Payless Auto Nomai ir ļoti nozīmīga. Mūsu mājaslapa izmanto drošligzdu slāņa (SSL) kodēšanu un ir pārbaudīta ar SSL sertifikātu.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONĪGO INFORMĀCIJU?

Mēs varam izmantot Jūsu personīgo informāciju, lai administrētu datus par mūsu uzņēmuma statistiku, kas iekļauj:

Atbildes uz Jūsu jautājumiem;

Klientu apkalpošana un sūdzību risināšana;

Mājaslapas uzlabošana un tehnisko problēmu risināšana;

Komunikācija ar Jums saistībā ar pakalpojumiem, ko piedāvā mājaslapa, Payless Auto nomas franšīzes, māsu kompānijas un noteiktās trešās puses.

Saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem:

Mēs varam nodot Jūsu personīgo informāciju mūsu filiālēm, meitasuzņēmumiem, sadarbības partneriem un franšīzēm, lai veicinātu uzņēmuma aktivitātes un veiksmīgi Jūs apkalpotu.

Mēs varam nodot Jūsu personīgo informāciju attiecīgajām varasiestādēm, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu tiesas rīkojumu, pavēsti, atbildētu valsts iestādes veiktai izmeklēšanai vai kādai citai juridiskai palīdzībai.

Mēs varam nodot Jūsu personīgo informāciju trešajai pusei ja uzņēmums tiek pārdots, apvienots vai pārņemts, kā arī cita uzņēmuma izmaiņu rezultātā.

KĀ JŪS VARAT KONTROLĒT JŪSU PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS PIELIETOJUMU?

Jūsu izvēlē paliek, vai Jūs vēlaties saņemt e-pastus vai speciālos piedāvājumus no mums. Ja Jūs vēlaties veikt izmaiņas vai atteikties no ziņām, Jūs, to variet izdarīt jebkurā laikā veicot izmaiņas mājaslapā vai zvanot pa tālruni +37126334992.

KĀ MĒS AIZSARGĀJAM BĒRNU PRIVĀTO INFORMĀCIJU?

Mūsu mājaslapa ir orientēta tikai personām pēc 18 gadiem. Mēs nepiedāvājam pakalpojumus, kas paredzēti bērniem. Tādējādi mēs netaisāmies apzināti vākt informāciju par personām, kas ir jaunākas par 13 gadiem. Ja tiek atklāts, ka mēs esam saņēmuši informāciju no personas, kas norāda, vai liekt ticēt, ka ir jaunāka par 13 gadiem, informācija par šo personu tiks dzēsta no mūsu sistēmām.

KĀ JŪS VARAT AR MUMS SAZINĀTIES?

Mēs vēlamies, lai Jūs izbaudāt Payless Auto nomas pakalpojumus un mūsu mājaslapu. Ja Jums ir kādi jautājumi, vai uzskatāt, ka ir pārkāptas konfidencialitātes politikas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums.

Payless Car Rental Latvia

11. Novembra Krastmala 29, Riga 1046

Latvia